image

E-Ticaret N11 Danışmanlık

N11 E-Ticaret Danışmanlığı ile Hemen Satış Yapın!

Vermiş olduğumuz eğitimlerimiz neticesinde hızlıca mağaza açabilir, kısa süre içerisinde ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz.

image
image

N11 E Ticaret Danışmanlığı Nedir?

N11 e ticaret danışmanlığı, N11’de bulunan ya da buraya geçiş yapmak isteyen firmalara sunulmaktadır. N-11 içerisinde online mağaza açmak kolay gibi dursa da içinde birçok zorluğu yer almaktadır.

 

Ayrıca her sektörde çok sayıda rakip de yer almaktadır. Eğer bu ortamda kendinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız, N11 e ticaret danışmanlığı size özel çözümler teklif etmektedir.

N11 E Ticaret Danışmanlık Firması

N11 e ticaret danışmanlık firması, firmalara ilk adımdan son adıma kadar yardımcı olarak N11’e adapte olmalarını, başarılı bir pazaryeri hesabına sahip olmalarına olanak tanır.

 

Tüm işlemler firmaların gereksinimlerine göre hareket edilerek, özel olarak planlanır. Ayrıca hesabın açılması ardından özel reklam ve tanıtım çalışmaları da gerçekleştirilir. Böylece hesabınızı daha iyi bir şekilde yönetmeniz sağlanır.

N11’de Mağaza Nasıl Açılır?

N11’de mağaza açmak, platformun kendi sitesi üzerinden kolay bir şekilde yapılabilir. Bu işlemler online olarak yapılabilmekte olup ücretsizdir.

 

Üyelik esnasında kullanıcı adı, şifre, e-posta, mağaza adı ve üyelik türü seçilmektedir. Bu kapsamda şahıs ya da A.Ş., LTD, komandit, kolektif ve adi ortaklık şirketleri kurulabilir. Gerekli evrakları da yükleyip üye olduktan sonra N11 tarafından kontrol yapılmakta ve onay verilmektedir.

N11 Komisyon Oranları

N11 komisyon oranları ürün kategorisine göre değişiklik göstermektedir. Minimum komisyon oranı %5 olurken, maksimum komisyon oranı %25 olarak belirlenmiştir.

Neden N11’de Mağaza Açmalısınız?

N11 günümüzde en çok tercih edilen online pazaryerlerinden bir tanesidir. Her gün binlerce müşteri, buradan alışveriş yapmaktadır. Burada bir hesap sahibi olmak, böylece daha fazla müşteriye ulaşmanıza yardımcı olur.

 

Bunun yanı sıra N11 güvenilir bir alışveriş platformu olarak görülür. Burada hesap sahibi olmak müşterilerin size daha fazla güvenmesine olanak tanır.

Neden E-Ticaret N11 Danışmanlık Hizmeti Almalısınız?

N11 içerisinde mağaza kolay bir şekilde açılabilir. Ancak bu durum yeni pazaryerinin başarılı bir şekilde kullanılabileceğini göstermez. Eğer ürünlerinizi doğru bir şekilde eklemek, hiçbir sorun yaşamamak istiyorsanız danışmanlık hizmetleri burada devreye girer.

 

Doğru bir danışmanlık hizmeti, N11’e başarılı bir şekilde adım atmanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra reklam çalışmalarından da daha iyi sonuçlar almanızı sağlar.

N11 Entegrasyonu

Günümüzde birçok e-ticaret sitesi vardır. Eğer satışlarınızı yükseltmek istiyorsanız, aynı anda farklı platformlardan satış yapmak size istediğiniz sonuçları verilebilir. Pazaryerleri bu nedenle oldukça önemlidir.

Ancak bu durum ürün ekleme, fiyat güncelleme, stok güncelleme gibi işlemleri ayrı ayrı yapmanız gerektiği anlamına gelir.

 

Eğer zaman kaybetmek istemiyorsanız, entegrasyon çözümleri bir seferde hem pazaryerini hem de siteyi güncellemenizi sağlar. N11 entegrasyon uygulamaları da size aynı çözümü teklif etmektedir.

Sağladığımız Bazı Avantajlar

Size sağladığımız avantajlar sayesinde rakiplerinizden çok daha önde olmanız mümkündür.

Sıkça Sorulan Sorular

N11 E ticaret danışmanlığı faydaları, hiç şüphesiz daha fazla satış ve başarılı bir mağaza olmanızı sağlamaktadır. 

E-Ticarete ilk kez atılacak olanların yanı sıra ilk kez pazaryerlerinde mağaza açacaklar ve satışlarını artırmak isteyen markalar danışmanlık hizmeti alabilirler.

Sektörünüze, almış olduğunuz hizmetin detaylarına, hedef kitlenize ve rakiplerinize bağlı olarak E-Ticaret danışmanlığı fiyatları değişiklik gösterebilir. Paketlerimize göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK

BLOG YAZILARIMIZ

image
image
image
image

SİZİN İÇİN BURADAYIZ