image

SEO Hizmeti

Sitenize özel olarak yaptığımız çalışmalarla her zaman zirvede kalın. 

 

İç SEO ve dış SEO çalışmalarımızla otoritenizi artırın.

image
image

Bizimle Çalışmaya
Bugün Başla!

1. Adım

Anahtar Kelime Araştırması ve Rakip Analizi:

Anahtar kelime araştırmasını kullandığımız güçlü araçlarla yapıyoruz. Hem rakiplerinizi inceliyoruz hem de kapsamlı bir anahtar kelime analizi yapıyoruz.

2. Adım

Planlama Süreci

İçeriklerin formatlarını ve yapılarını planlama sürecinin en önemli noktalarıdır. Bu kısımların her biri müşterilerin istekleri doğrultusunda oluşturulur. Yazarlarımıza sizlerin taleplerine yönelik ‘brief’ler hazırlarız. İçeriklerin tümü SEO araçları ile birlikte detaylı bir şekilde hazırlanır.

5. Adım

Sitede Yayınlama

İçerik tamamıyla hazır olduğunda iç linkleme, meta title ve meta description önerileri ile sitede yayına almaya hazır hale gelir.

4. Adım

Revizyon Hakları

İçerik konusunda değiştirmek istediğiniz yerler olursa sınırsız revizyon hakkımız var.
3. Adım

Yayına Alma Süreci

Üretilmiş olan içeriklerin yayına alınmadan önce de tamamlanması gereken bazı kısımlar vardır. İçerikler özgünlük, okunabilirlik ve SEO kontrollerinden geçirilir. Ayrıca sayfa yapısındaki kullanıcı deneyimlerini de en üst seviyede tutmak adına içerik formatlarına yönelik önerilerimizi paylaşırız.

Teknik SEO

Site İçi SEO

Backlink Ağının Kurulması

Değerli Müşterilerimiz

Bizim İçin Ne Dedi?

Ali Akdağ

Blog siteme aldığım görüntülemeler yetersiz geliyordu. İstatistiklerimi geliştirmek için aldığım SEO hizmeti ziyaretçi sayılarımda ciddi bir artış sağladı.

Merve Yıldırım

Sitemin görüntülemesi yeterince yukarıda değildi. Aldığım SEO hizmeti sitemin Google’da daha iyi bir sıralama almasına yardımcı oldu.

Ahmet Öz

Sitemde bulunan içeriklerin SEO uyumlu düzenlenmesini, anahtar kelimelerin doğru bir şekilde kullanılmasını istiyordum. SEO hizmeti ile kısa sürede istediğim sonuçları aldım.

Ayşe Ağaç

SEO hizmeti sayesinde içeriklerim daha fazla kişiye ulaşabildi. Böylece görüntüleme ve tıklama oranlarım yükseldi.

Burak Aksak

SEO hizmeti sayesinde web sitemden daha iyi sonuçlar elde etmeme yardımcı oldu.

Meryem Çınar

SEO hizmeti ile sitemi mobil uyumlu hale getirip daha iyi sonuçlar elde edebildim.

Sıkça Sorulan Sorular

SEO hizmeti kendi içinde iç ve dış SEO olarak ikiye ayrılmaktadır. Her ikisinde yapılan işlemler farklılık gösterir. Ayrıca web sitesine göre hareket edildiği için her sitede yapılan ayarlamalar değişkenlik arz edebilir.

Bu bakımdan SEO hizmetleri standart olarak değil, siteye göre planlı bir şekilde yapılan çözümlerdir.

Site içi SEO hizmetinde anahtar kelime belirlenmesi ve kullanılması, içeriklerin düzenlenmesi, mobil uyumlu bir site yapılması, site içindeki içeriklerin düzenlenmesi, görsellerin özgünleştirilmesi gibi işlemler yapılmaktadır.

Site dışı SEO çalışması esnasında backlink kullanımı yapılmaktadır. Bunlar sitelere göre özel bir şekilde belirlenerek yararlanılır.

SEO hizmeti kurumsal sitelere, e-ticaret platformlarına, bloglara ve diğer tüm internet sitelerine yapılabilmektedir.

Doğru bir şekilde yapılan SEO ayarlamaları, sitenizi daha iyi bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Sitenizin sıralamasını arttırarak görüntüleme ve tıklamaları yükseltir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK

BLOG YAZILARIMIZ

image
image
image
image

SİZİN İÇİN BURADAYIZ