Web Design

Web design ve geliştirme hizmetlerinde bir web sitesinin düzeni, kullanılabilirliği ve görsel görünümü tasarlanır. Geliştirme kapsamında ise bir web sitesinin temel yapısını oluşturulur.

 

Bu hizmetler kendi içinde Web tasarımcısı, Web programcısı, İçerik geliştiricisi, Web yöneticisi, Back-end web development, Front-end web development gibi farklı sınıflara ayrılır. İşlemler her bir web sitesi için özel gerçekleştirilir.

image
Web Desıgn

Sizin İçin Buradayız

Alanında uzman yazılımcılarımızla internet sitenizi hızlı, SEO uyumlu ve kullanıcı odaklı şekilde tasarlıyoruz. 

Fikir Aşaması

İsteklerinizi, beklentilerinizi ve taleplerinizi proje başında dinleyerek buna yönelik brief oluşturuyoruz. 

Planlama

Fikir aşamasının ardından projenizin ana hatlarını belirleyecek, kilometre taşlarını oluşturacak ve proje öncelikleri için planlama yapıyoruz. Fikir aşamasındaki vizyonunuzla uyumlu ve hedeflerinizi ulaşılabilir kılan stratejik bir planımız oluşturuyoruz.

Taslak Aşaması

Bu aşamada nihai tasarım şekillenir ve fikir, görsel konseptleri temsil edecek şekilde hayat bulur. Uzman Web tasarım ekibimiz, hedeflerinizle uyumlu hale gelene kadar tasarımı gözden geçirir ve revize eder.

Teslimat Aşaması

Belirlemiş olduğunuz kriterlere, isteklerinize ve vizyonunuza özel olarak oluşturulan tasarım, gerekli tüm inceleme ve test aşamasının ardından nihai haline kavuşur. 

 

Son testler de yapılarak teslim edilir.

Başarılı bir website tasarım ajansı olarak aşağıdaki ögelere önem veriyoruz.

Web sitesinin hedef kitlesinin ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini göz önünde bulundururuz

Markanızın hedef kitlesinin demografisine uygun grafik öğeler kullanırız

Site genelinde tasarımı güçlendirmek için birleştirici unsurlar kullanırız

Markanızın hikayesini yansıtacak tasarımlara yer veririz

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, ziyaretçilerin sitenize her zaman her yerde girebilmesi için mobil uyumlu bir web sitesi tasarlanmaktadır.

Web design ve geliştirme projeleri müşterilere göre özel bir şekilde fiyatlandırılır. Projenin yapısı, neler istendiği, zorluk seviyesine göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Müşterilerle bir görüşme yapılıp gerekli bilgiler alındıktan sonra fiyatlar net olarak belirlenebilmektedir.

Profesyonel bir web sitesi geliştirme şirketi seçtiyseniz, işlemler planlı bir şekilde kısa süre içerisinde tamamlanabilir. Bu süre her sitede değiştiği için standart bir zaman aralığı yoktur.

Web sitesi ihtiyaçlarınız iyi bir şekilde anlaşıldıktan sonra oluşturulmaktadır. Tasarım ve içerik de müşteriler için özel bir şekilde planlanmaktadır.

Eğer sıfırdan bir site kurulmayacaksa web design ve geliştirme sitenin eksiklerini belirleyerek çözme üzerine odaklanır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK

BLOG YAZILARIMIZ

image
image
image
image

SİZİN İÇİN BURADAYIZ